LISTA UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH
PO I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Warunki wyróżnienia:

  1. Średnia ocen co najmniej 4,75 i
  2. Co najmniej bardzo dobry z instrumentu głównego.

Klasa I/4c

 

  1. Belina Hanna - saksofon.
  2. Bruzda Wiktoria - organy.
  3. Desoń Justyna - tuba.
  4. Drewienkiewicz Karolia - flet.
  5. Iwanów Piotr – waltornia. .
  6. Paliwoda Justyna - puzon.
  7. Wybraniec Rafał - trąbk

Klasa II/4c

  1. Dobosz Julia – flet.
  2. Halik Rafał - trąbka.

Klasa III/4c

  1. Gwóźdź Piotr – puzon.
  2. Koprowska Julia – śpiew rozrywkowy.

Klasa IV/6c

  1. Sibila Zofia – skrzypce.
  2. Siepetowska Rozalia – fortepian.
  3. Szewczyk Antoni – skrzypce.
  4. Żurek Borys - wiolonczela.

Klasa IV/4c

  1. Rajca Kinga – flet.

Klasa V/6c

  1. Dyrda Marcelina – perkusja.
  2. Dziechciowska Victoria – flet.
  3. Nagy Julia – skrzypce.
  4. Piotrowska Anna – wiolonczela.
  5. Sobula Konstanty – akordeon.
  6. Szełęga Jan – gitara.

Klasa VI//6c

  1. Bugajska Aleksandra – skrzypce.
  2. Gorczyca Patrycja – wiolonczela.
  3. Sarga Krzysztof – trąbka.
  4. Sibila Gabriela – fortepian.


UCZNIOWIE KLAS I-III/6c
Z BARDZO DOBRYMI WYNIKAMI W NAUCE

Klasa I/6c

 

  1. Bała Natan - fortepian.
  2. Bartosik Ewa - flet.
  3. Bartosik Michał - saksofon.
  4. Bochenek Lena - wiolonczela.
  5. Borys Lena - fortepian.
  6. Rima Chahidi - gitara.
  7. Dudek Antonina - wiolonczela.
  8. Gabryś Grzegorz - sakshorn.
  9. Gołąb Łukasz - organy.
  10. Gwóźdź Helena - flet.
  11. Janka Alicja - skrzypce.
  12. Janka Daniel - saksofon.
  13. Jaśkowiec Jan - perkusja.
  14. Kaczmarczyk Patrycja - fortepian.
  15. Klimasińska Kamila - fortepian.
  16. Kofin Maciej - perkusja.
  17. Konieczny Adam - perkusja.
  18. Korcz Gustaw - trąbka.
  19. Kościuszko Rozalia - skrzypce.
  20. Kowalczyk Gabriela - organy.
  21. Kowalczyk Kamil - perkusja.
  22. Michałek Wojciech – trąbka.
  23. Molus Katarzyna - puzon.
  24. Molus Kinga – skrzypce.
  25. Nowak Aniela – skrzypce.
  26. Odoj Łucja – fortepian.
  27. Pijanka Julia – fortepian.
  28. Piwowarczyk Danuta – trąbka.
  29. Piwowarczyk Maria – klarnet.
  30. Przęczek Maja – gitara.
  31. Rodziewicz Alicja – fortepian.
  32. Salawa Agnieszka – gitara.
  33. Stefaniak Lilia – skrzypce.
  34. Szczepanek Wiktoria – perkusja.
  35. Śmieszkiewicz Daria – skrzypce.
  36. Świerczyńska Teresa – fortepian.
  37. Wybraniec Michał – waltornia.


Klasa II/6c

  1. Berowski Wiktor – perkusja.
  2. Butanowicz Lena – fortepian.
  3. Dobosz Dominika – skrzypce.
  4. Gądek Oskar – akordeon.
  5. Jaszczyńska Amelia – fortepian.
  6. Konieczna Milena – skrzypce.
  7. Kornecki Jan – fortepian.
  8. Kuźma Milena – gitara.
  9. Motyka Paweł – perkusja.
  10. Piwowarska Maria – flet.
  11. Różana Julia – tuba.
  12. Siepetowska Anna – skrzypce.
  13. Siepetowska Marianna – flet.
  14. Skrzypek Maciej – gitara.
  15. Szczurek Maja – skrzypce.
  16. Świerczyński Stanisław – trąbka.
  17. Włodarski Emil – perkusja.
  18. Żak Oliwia – fortepian.


Klasa III/6c

  1. Cygan Alan- trąbka.
  2. Filipowska Natalia – skrzypce.
  3. Kościuszko Bernadeta – wiolonczela.
  4. Radłowska Natalia- skrzypce.
  5. Radwańska Magdalena – skrzypce.
  6. Serafin Jagoda – klarnet.
  7. Skrzeczyńska Julia - skrzypce.
  8. Sołtys Katarzyna – skrzypce.
  9. Stachańczyk Borys – fortepian.
  10. Tonia Michalina – gitara.
  11. Ząber Wiktor – gitara.
  12. Żurek Sonia – fortepian.


Średnia  klasy I/6c – 4,97

Średnia  klasy I/4c – 4,77

Średnia  klasy II/6c – 4,84

Średnia  klasy II/4c – 4,15

Średnia  klasy III/6c – 4,67

Średnia  klasy III/4c – 4,41

Średnia klasy IV/6c – 4,36

Średnia klasy IV/4c – 4,31

Średnia klasy V/6c – 4,48

Średnia klasy VI/6c – 4,29

 

UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM SKŁADAMY

GRATULACJE!!!!