LISTA UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH
NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Warunki wyróżnienia:

  1. Średnia ocen co najmniej 4,75 i
  2. Co najmniej bardzo dobry z instrumentu głównego.
  3. Co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.

Klasa I/4c

 

  1. Alicka Kornelia – klarnet
  2. Belina Hanna - saksofon.
  3. Bruzda Wiktoria - organy.
  4. Desoń Justyna - tuba.
  5. Drewienkiewicz Karolia - flet.
  6. Iwanów Piotr – waltornia.
  7. Mroskowiak Krzysztof – perkusja.
  8. Paliwoda Justyna - puzon.

Klasa II/4c

 

  1. Dobosz Julia – flet.
  2. Halik Rafał - trąbka.
  3. Nagy Julia – gitara.
  4. Sobula Kacper – saksofon.
  5. Sobula Konstanty - klarnet.

Klasa III/4c

 

  1. Galica Anna – saksofon.
  2. Gancarz Zofia – śpiew rozrywkowy.
  3. Koprowska Julia – śpiew rozrywkowy.
  4. Tylek Agnieszka – klarnet.
  5. Żołnierczyk Martyna – śpiew rozrywkowy.

Klasa IV/6c

 

  1. Gądek Paweł – flet.
  2. Kotapka Urszula – fortepian.
  3. Leśniak Gabriela – fortepian.
  4. Marczyk Maksymilian – trąbka.

 

  1. Pilch Mikołaj – trąbka.
  2. Sibila Zofia – skrzypce.
  3. Siepetowska Rozalia – fortepian.
  4. Żurek Borys - wiolonczela.

Klasa IV/4c

  1. Chacia Michał – gitara.
  2. Kozłowska Weronika – śpiew rozrywkowy.
  3. Rajca Kinga – flet.

Klasa V/6c

 

  1. Bujas Grzegorz – organy.
  2. Dyrda Marcelina – perkusja.
  3. Dziechciowska Victoria – flet.
  4. Kotaś Marianna – fortepian.
  5. Nagy Julia – skrzypce.
  6. Piotrowska Anna – wiolonczela.
  7. Piotrowski Krzysztof – flet.
  8. Sobula Kacper – organy.
  9. Sobula Konstanty – akordeon.
  10. Szełęga Jan – gitara.
  11. Tylek Natalia – skrzypce.

 

Klasa VI//6c

 

  1. Bugajska Aleksandra – skrzypce.
  2. Gołąb Jowita – flet.
  3. Gorczyca Patrycja – wiolonczela.
  4. Mastela Małgorzata – flet.
  5. Sarga Krzysztof – trąbka.
  6. Sibila Gabriela – fortepian.


UCZNIOWIE KLAS I-III/6c
Z BARDZO DOBRYMI WYNIKAMI W NAUCE

Klasa I/6c

 

  1. Bała Natan - fortepian.
  2. Bartosik Ewa - flet.
  3. Bartosik Michał - saksofon.
  4. Bochenek Lena - wiolonczela.
  5. Borys Lena - fortepian.
  6. Chahidi Rima - gitara.
  7. Dudek Antonina - wiolonczela.
  8. Gabryś Grzegorz - sakshorn.
  9. Gołąb Łukasz - organy.
  10. Gwóźdź Helena - flet.
  11. Janka Alicja - skrzypce.
  12. Janka Daniel - saksofon.
  13. Jaśkowiec Jan - perkusja.
  14. Kaczmarczyk Patrycja - fortepian.
  15. Klimasińska Kamila - fortepian.
  16. Kofin Maciej - perkusja.
  17. Konieczny Adam - perkusja.
  18. Korcz Gustaw - trąbka.
  19. Kościuszko Rozalia - skrzypce.
  20. Kowalczyk Gabriela - organy.
  21. Kowalczyk Kamil - perkusja.
  22. Matoga Karol – trąbka.
  23. Michałek Wojciech – trąbka.
  24. Molus Kinga – skrzypce.
  25. Nowak Aniela – skrzypce.
  26. Odoj Łucja – fortepian.
  27. Pijanka Julia – fortepian.
  28. Piwowarczyk Danuta – trąbka.
  29. Piwowarczyk Maria – klarnet.
  30. Przęczek Maja – gitara.
  31. Rodziewicz Alicja – fortepian.
  32. Salawa Agnieszka – gitara.
  33. Stefaniak Lilia – skrzypce.
  34. Szczepanek Wiktoria – perkusja.
  35. Szełęga Antoni – gitara.
  36. Śmieszkiewicz Daria – skrzypce.
  37. Świerczyńska Teresa – fortepian.
  38. Wybraniec Michał – waltornia.

Klasa II/6c

 

  1. Berowski Wiktor – perkusja.
  2. Dobosz Dominika – skrzypce.
  3. Gądek Oskar – akordeon.
  4. Jaszczyńska Amelia – fortepian.
  5. Konieczna Milena – skrzypce.
  6. Knet Oliwia – skrzypce.
  7. Kuźma Milena – gitara.
  8. Motyka Paweł – perkusja.
  9. Różana Julia – tuba.
  10. Siepetowska Anna – skrzypce.
  11. Siepetowska Marianna – flet.
  12. Skrzypek Maciej – gitara.
  13. Szczurek Maja – skrzypce.
  14. Szlósarczyk Zofia – wiolonczela.
  15. Świerczyński Stanisław – trąbka.
  16. Włodarski Emil – perkusja.
  17. Żak Oliwia – fortepian.

lasa III/6c

 

  1. Kościuszko Bernadeta – wiolonczela.
  2. Radłowska Natalia- skrzypce.
  3. Radwańska Magdalena – skrzypce.
  4. Serafin Jagoda – klarnet.
  5. Skrzeczyńska Julia - skrzypce.
  6. Sołtys Katarzyna – skrzypce.
  7. Stachańczyk Borys – fortepian.
  8. Ząber Wiktor – gitara.
  9. Żurek Sonia – fortepian.

Średnia  klasy I/6c – 4,98

Średnia  klasy I/4c – 4,73

Średnia  klasy II/6c – 4,82

Średnia  klasy II/4c – 4,43

Średnia  klasy III/6c – 4,61

Średnia  klasy III/4c – 4,69

Średnia klasy IV/6c – 4,51

Średnia klasy IV/4c – 4,67

Średnia klasy V/6c – 4,71

Średnia klasy VI/6c – 4,61


 

UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM SKŁADAMY

 

GRATULACJE!!!!