OGŁOSZENIE Nr 8/2019/2020

Dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Świątnikach Górnych

z dnia 10 marca 2020 r.

 

dotyczy:

 • Działania prewencyjne w w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się zachorowań na koronowirusa

 

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

W dniu 10 marca 2020 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Świątniki Górne odbyło się zebranie Gminnego Zespołu Zarzadzania Kryzysowego, na którym ustalono zasady i sposób postępowania w szkołach i przedszkolach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Świątniki Górne:

 1. W miesiącu marzec i kwiecień wszystkie koncerty, audycje klasowe, konkursy, musical, warsztaty muzyczne i pisemne testy CEA zostają odwołane.
 2. Działając prewencyjnie prosimy rodziców o niewchodzenie do budynku szkoły. Dzieci wchodzą samodzielnie, a rodzice oczekują na nie poza obiektem szkolnym.
 3. Dzieci, które są chore, przeziębione nie należy posyłać do szkoły. Nauczyciele mają obowiązek wezwać rodziców do odbioru takiego ucznia ze szkoły.
 4. Każdy rodzic, nauczyciel jest zobowiązany do zgłoszenia do Sanepidu przypadków powrotu członków swojej rodziny z krajów, w których potwierdzono koronowirusa.
 5. Proszę rodziców o podanie do czwartku - 12 marca 2020 r. do godz. 21.00 na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o ilości osób (zarówno uczniów jak i pozostałych członków rodziny), które w okresie od 27 stycznia do dnia 10 marca 2020 r. przebywały poza granicami kraju, a szczególnie w miejscach,
  w których stwierdzono obecność koronowirusa.
 6. Równocześnie wszystkich zachęcam i zobowiązuje do przestrzegania zasad higieny,
  a szczególnie częstego mycia rąk. Proszę nauczycieli o dopilnowanie tego wymogu przed wejściem na zajęcia.