LISTA UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH
NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

 

Warunki wyróżnienia:

  1. Średnia ocen co najmniej 4,75.
  2. Co najmniej bardzo dobry z instrumentu głównego.
  3. Co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.

Klasa I/4c

 

  1. Dobosz Oliwia – saksofon.
  2. Iwanów Adrianna – klarnet.
  3. Kliś Michał – perkusja.
  4. Knapczyk Antonina – wiolonczela.
  5. Komorowska Emilia – flet.
  6. Rajca Kinga – saksofon.
  7. Tomana Tomasz – sakshorn.
  8. Wąż Wojciech – saksofon.
  9. Wilkosz Martyna – flet.


 


Klasa II/4c

 

  1. Bruzda Wiktoria – organy.
  2. Desoń Justyna – tuba.
  3. Drewienkiewicz Karolina – flet.
  4. Filipowski Sebastian – flet.
  5. Iwanów Piotr – waltornia.
  6. Wybraniec Rafał – trąbka.

 

 


Klasa III/4c

 

  1. Dobosz Julia – flet.
  2. Halik Rafał - trąbka.
  3. Nagy Helena – gitara.
  4. Sobula Kacper – saksofon.
  5. Sobula Konstanty - klarnet.


Klasa IV/4c

 

  1. Borkowska Julia – puzon.
  2. Gancarz Zofia – śpiew rozrywkowy.
  3. Górnisiewicz Bartłomiej – trąbka.
  4. Gwóźdź Piotr – puzon.
  5. Koprowska Julia – śpiew rozrywkowy.
  6. Kurowska Aleksandra – śpiew rozrywkowy.
  7. Tylek Agnieszka – klarnet.
  8. Żołnierczyk Martyna – śpiew rozrywkowy.


 


Klasa IV/6c

 

  1. Filipowska Natalia – skrzypce.
  2. Kimszal Kalina – skrzypce.
  3. Kościuszko Bernadeta – wiolonczela.
  4. Radłowska Natalia – skrzypce.
  5. Radwańska Magdalena – skrzypce.
  6. Serafin Jagoda – klarnet.
  7. Sołtys Katarzyna – skrzypce.
  8. Stachańczyk Borys - fortepian.
  9. Tonia Michalina – gitara.
  10. Żurek Sonia – fortepian.

 

Klasa V/6c

 

  1. Leśniak Gabriela – fortepian.
  2. Marczyk Maksymilian – trąbka.
  3. Mika Anita – flet.
  4. Sibila Zofia – skrzypce.
  5. Siepetowska Rozalia – fortepian.
  6. Szewczyk Antoni – skrzypce.
  7. Żurek Borys – wiolonczela.

Klasa VI/6c

 

  1. Bujas Grzegorz – organy.
  2. Dyrda Marcelina – perkusja.
  3. Dziechciowska Victoria – flet.
  4. Kotaś Marianna – fortepian.
  5. Młynarczyk Małgorzata - skrzypce.
  6. Nagy Julia – skrzypce.
  7. Otwinowska Pola – flet.
  8. Petrosyan Monika – fortepian.
  9. Piotrowska Anna – wiolonczela.
  10. Piotrowski Krzysztof – flet.
  11. Romańska Blanka – fortepian.
  12. Sikora Kamila – fortepian.
  13. Sobula Kacper – organy.
  14. Sobula Konstanty – akordeon.
  15. Szełęga Jan – gitara.
  16. Tylek Natalia – skrzypce.


UCZNIOWIE KLAS I-III/6c
Z BARDZO DOBRYMI WYNIKAMI W NAUCE

 

Klasa I/6c

 

  1. Bielańska Karolina - gitara.
  2. Budek Milena – skrzypce.
  3. Buraczek Filip – sakshorn.
  4. Chahidi Ilyes – fortepian.
  5. Dolaś Aleksandra – flet.
  6. Duda Jakub – akordeon.
  7. Filipiak Fiip – gitara.
  8. Gąsior Gaja – fortepian.
  9. Klimasiński Adam – saksofon.
  10. Kłyś Maria – skrzypce.
  11. Kopytko Jakub – trąbka.
  12. Kozik Natalia – gitara.
  13. Kulczycki Franciszek – flet.
  14. Lenczowska Maja – skrzypce.
  15. Leśniak Karolina – skrzypce.
  16. Leśniak Piotr – skrzypce.
  17. Lipiński Ernest – perkusja.
  18. Matoga Julia – flet.
  19. Matoga Franciszek – fortepian.
  20. Molicka Helena – flet.
  21. Nowak Aurelia – trąbka.
  22. Otwinowski Antoni – perkusja.
  23. Przęczek Maciej – fortepian.
  24. Pyć Zofia – fortepian.
  25. Siatka Julian – puzon.
  26. Skoczylas Hanna – gitara.
  27. Sołtys Natalia – wiolonczela.
  28. Sowa Franciszek – waltornia.
  29. Staniek Julia – organy.
  30. Strużyński Piotr – skrzypce.
  31. Stryszawska Maja – akordeon.
  32. Suliński Ignacy – trąbka.
  33. Zajdel Hanna – fortepian.
  34. Zakrzwska Kornelia – fortepian.

 

Klasa II/6c

 

  1. Baczyński Piotr – fortepian.
  2. Bała Natan – fortepian.
  3. Bartosik Ewa - flet.
  4. Bartosik Michał - saksofon.
  5. Błachuta Róża – skrzypce.
  6. Borys Lena - fortepian.
  7. Chahidi Rima - gitara.
  8. Dudek Antonina - wiolonczela.
  9. Gołąb Łukasz – organy.
  10. Gwóźdź Helena - flet.
  11. Janka Alicja - skrzypce.
  12. Janka Daniel - saksofon.
  13. Jaśkowiec Jan - perkusja.
  14. Kaczmarczyk Patrycja – fortepian.
  15. Klimasińska Kamila – fortepian.
  16. Kofin Maciej - perkusja.
  17. Konieczny Adam – perkusja.
  18. Korcz Gustaw - trąbka.
  19. Kościuszko Rozalia - skrzypce.
  20. Kowalczyk Kamil – perkusja.
  21. Kowalczyk Gabriela - organy.
  22. Matoga Karol – trąbka.
  23. Michałek Wojciech – trąbka.
  24. Molus Katarzyna – puzon.
  25. Molus Kinga – skrzypce.
  26. Nowak Aniela – skrzypce.
  27. Odoj Łucja – fortepian.
  28. Piwowarczyk Danuta – trąbka.
  29. Przęczek Maja – gitara.
  30. Rodziewicz Alicja – fortepian.
  31. Salawa Agnieszka – gitara.
  32. Szczepanek Wiktoria – perkusja.
  33. Szełęga Antoni – gitara.
  34. Śmieszkiewicz Daria – skrzypce.
  35. Świerczyńska Teresa – fortepian.


Klasa III/6c

 

  1. Berowski Wiktor – perkusja.
  2. Butanowicz Lena – fortepian.
  3. Dobosz Dominika – skrzypce.
  4. Gądek Oskar – akordeon.
  5. Hryszko Karolina – organy.
  6. Kiebuła Julia – fortepian.
  7. Kłyś Maksymilian – fortepian.
  8. Knet Oliwia – skrzypce.
  9. Konieczna Milena – skrzypce.
  10. Kornecki Jan – fortepian.
  11. Kuźma Milena – gitara.
  12. Luzar Matylda – skrzypce.
  13. Motyka Paweł – perkusja.
  14. Różana Julia – tuba.
  15. Siepetowska Anna – skrzypce.
  16. Siepetowska Marianna – flet.
  17. Skrzypek Maciej – gitara.
  18. Susuł Jan – fortepian.
  19. Szczurek Maja – skrzypce.
  20. Świerczyński Stanisław – trąbka.
  21. Weeks Joanna – fortepian.
  22. Włodarski Emil – perkusja.
  23. Żak Oliwia – fortepian.


Średnia  klasy I/6c – 4,95

 

Średnia  klasy I/4c – 4,45

 

Średnia  klasy II/6c – 5,02

 

Średnia  klasy II/4c – 4,55

 

Średnia  klasy III/6c – 4,96

 

Średnia  klasy III/4c – 4,68

 

Średnia klasy IV/6c – 4,56

 

Średnia klasy IV/4c – 4,96

 

Średnia klasy V/6c – 4,55

 

Średnia klasy VI/6c – 4,99


 

UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM SKŁADAMY

 

GRATULACJE!!!!

 

Rada Pedagogiczna wyraża szczególne uznanie dla wszystkich rodziców zaangażowanych w proces edukacyjny swoich dzieci.