Logo Szkoły muzycznej w Świątnikach Górnych. Czarna nuta na białym tle z literkami s oraz m.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych

Gdzie sły­szysz śpiew – tam wchodź, tam do­bre ser­ca mają. Źli lu­dzie – wie­rzaj mi – Ci ni­g­dy nie śpie­wa­ją.

AKTUALNOŚCI

Godło Polski

Nieobecni nauczyciele


Wyniki rekrutacji

Szanowni Państwo,

wyniki rekrutacji udostępnione zostały na naszej stronie w zakładce Rekrutacja (linki poniżej)

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

https://drive.google.com/file/d/1DL5WLuJKQwo6SMW81cFrFAUNvH7G2qtx/view?usp=sharing

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

https://drive.google.com/file/d/1m9TsHKjKAdreB_pCV7ZVJ0NnCbd3F-Cu/view?usp=sharing

Osoby przyjęte zobowiązane są potwierdzić telefonicznie swoje przystąpienie do nauki w szkole muzycznej do 25 czerwca 2021



Rozdanie Świadectw

Szanowni Państwo,

przedstawiamy porządek zakończenia roku szkolnego.

24 czerwca 2021 r. Koncert dla uczniów wyróżnionych w Starym Kościele w Sieprawiu z następującym podziałem:

1) Godz. 16.00 – uczniowie wyróżnieni z klas IV i V/6c – dwóch uczniów wyróżnionych dokonuje prezentacji na scenie,

2) Godz. 17.30 – uczniowie wyróżnieni z klas I i III/4c – dwóch uczniów wyróżnionych dokonuje prezentacji na scenie,

3) Godz. 19.00 – uczniowie klas VI/6c i IV/4c kończący szkołę – (wszyscy) – dwóch dyplomantów dokonuje prezentacji na scenie. Odbierają świadectwo ukończenia szkoły i potwierdzają podpisem odbiór.


25 czerwca 2021 r. – Zakończenie roku szkolnego według porządku z zachowaniem procedur sanitarnych:

1) Godz. 14.00-15.00 - sekcja instrumentów smyczkowych i gitary:

a) P. J. Dawidowicz – sala 3;

b) P. M. Puter – sala – 16;

c) P. A. Świerczek – sala 2;

d) P. I. Ibek-Milewska – sala 22;

e) P. B. Ziegelheim-Gajdzik – sala 8;

f) P. M. Jarek – sala 15;

g) P. M. Kopacz – sala 18,


2) Godz. 15.30-16.30 – sekcja instrumentów klawiszowych:

a) P. M. Gurdak-Pleśniarowicz – sala 17;

b) P. S. Krzywicka – sala – 23;

c) P. W. Siewierska – sala 27;

d) P. M. Machura-Czarakcziewa– sala 29;

e) P. P. Zagórski – sala 10;

f) P. I. Karwacka – sala 18;

g) P. M. Lesiak – sala 1,


3) Godz. 17.00-18.00 – sekcja instrumentów dętych akordeonu i perkusji

a) P. E. Heksel – sala 10;

b) P. A. Ruciński – sala – 9;

c) P. Sz. Kamykowski – sala 8;

d) P. A. Baran– sala 15;

e) P. W. Ochwat – sala 27;

f) P. J. Synowiec – sala 14;

g) P. K. Macul – sala 28;

h) P. M. Wrazidło – sala 16;

i) P. J. Szterbicka – sala 13;

j) P. P. Gawor – sala 23;

k) P. K. Połoncarz – sala 7;

l) P. P. Popowicz – sala 18;

m) P. J. Świerkosz – sala 6.




Kącik Kubusia Puchatka

W poniedziałek 21 czerwca zapraszam po raz ostatni w tym roku szkolnym w normalnych godzinach!!!

Od wtorku zajęć świetlicowych już nie ma. W środę zapraszamy na ognisko.



Orkiestra!

23 czerwca (środa)
15:00 - 17:00 - nagrania dźwięku w Starym Kościele w Sieprawiu (ul. Przytockiego 33)
ok. 17:00 - przejazd busem do szkoły na ognisko
strój: dowolny

24 czerwca (czwartek) - występ na koncercie dyplomantów (bez fletów)

adres: Siepraw - Stary Kościół

18:15 - zbiórka

19:00 - występ

strój: na czarno


Repertuar:

Country Boy

II, IV, VI scena


Uczniowie wyróżnieni


Warunki wyróżnienia:

1. Średnia ocen co najmniej 4,75.

2. Co najmniej bardzo dobry z instrumentu głównego.

3. Co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.


Klasa I/4c


1. Borkowska Julia – wiolonczela.

2. Borkowska Olga - klarnet.

3. Dziechciowska Victoria – saksofon.

4. Gucwa Paulina – gitara.

5. Mączeńska Maja – puzon.

6. Sala Aleksander – klarnet.

7. Sala Franciszek – organy.

8. Sikora Maja – gitara.

9. Wolny Magdalena – flet.


Klasa II/4c


1. Iwanów Adrianna – klarnet.

2. Kliś Michał – perkusja.

3. Knapczyk Antonina – wiolonczela.

4. Komorowska Emilia – flet.

5. Rajca Kinga – saksofon.

6. Tomana Tomasz – sakshorn.

7. Wąż Wojciech – saksofon.


Klasa III/4c


1. Desoń Justyna – tuba.

2. Drewienkiewicz Karolina – flet.

3. Filipowski Sebastian – flet.

4. Iwanów Piotr – waltornia.


Klasa IV/4c


1. Bielańska Zofia – trąbka.

2. Dobosz Julia – flet.

3. Halik Rafał - trąbka.

4. Sobula Kacper – saksofon.

5. Sobula Konstanty - klarnet.


Klasa IV/6c


1. Berowski Wiktor – perkusja.

2. Butanowicz Lena – fortepian.

3. Dobosz Dominika – skrzypce.

4. Knet Oliwia – skrzypce.

5. Konieczna Milena – skrzypce.

6. Kuźma Milena – gitara.

7. Luzar Matylda – skrzypce.

8. Motyka Paweł – perkusja.

9. Siepetowska Marianna – flet.

10. Skrzypek Maciej – gitara.

11. Szczurek Maja – skrzypce.

12. Świerczyński Stanisław – trąbka.

13. Żak Oliwia – fortepian.


Klasa V/6c


1. Filipowska Natalia – skrzypce.

2. Kimszal Kalina – skrzypce.

3. Kościuszko Bernadeta – wiolonczela.

4. Radwańska Magdalena – skrzypce.

5. Serafin Jagoda – klarnet.

6. Sołtys Katarzyna – skrzypce.


Klasa VI/6c


1. Baran Nikodem – perkusja.

2. Kotapka Urszula – fortepian.

3. Leśniak Gabriela – fortepian.

4. Marczyk Maksymilian – trąbka.

5. Mika Anita – flet.

6. Pilch Mikołaj – trąbka.

7. Sibila Zofia – skrzypce.

8. Siepetowska Rozalia – fortepian.

9. Szewczyk Antoni – skrzypce.

10. Żurek Borys – wiolonczela.


UCZNIOWIE KLAS I-III/6c

Z BARDZO DOBRYMI WYNIKAMI W NAUCE


Klasa I/6c


1. Burda Wiktoria – skrzypce.

2. Butanowicz Leon – saksofon.

3. Chahidi Ilyes – fortepian.

4. Cieśla Hubert – fortepian.

5. Cieśla Wiktor – akordeon.

6. Dawidowicz Zuzanna – perkusja.

7. Dąbroś Wiktoria – skrzypce.

8. Drożyńska Anna – fortepian.

9. Filipiak Marta – skrzypce.

10. Gałuszka-Castro Alexander – gitara.

11. Gromek Marianna – fortepian.

12. Jaskólska Estera – skrzypce.

13. Jaskólska Weronika – flet.

14. Jaśkowiec Julia – flet.

15. Kimszal Ignacy – perkusja.

16. Kloc Martyna – skrzypce.

17. Kopta-Gonzalez Maya – fortepian.

18. Korcz Albert – klarnet.

19. Kulczycki Franciszek – flet.

20. Kurowska Kornelia – skrzypce.

21. Michałowska Zuzanna – fortepian.

22. Molus Stanisław – tuba.

23. Molus Zofia – waltornia.

24. Nesterowicz Maja – trąbka.

25. Nowak Zuzanna – flet.

26. Ochman Magdalena – organy.

27. Puch Franciszek – sakshorn.

28. Radłowski Piotr – fortepian.

29. Suder Emilia – akordeon.

30. Szewczyk Jan – akordeon.

31. Świerczyńska Klara – fortepian.

32. Uczkiewicz Olena – fortepian.

33. Weeks Maja – skrzypce.

34. Wiklik Mikołaj – skrzypce.

35. Wrona Miłosz – flet.

36. Zagórski Sebastian – skrzypce.


Klasa II/6c


1. Budek Milena – skrzypce.

2. Buraczek Filip – sakshorn.

3. Dolaś Aleksandra – flet.

4. Duda Jakub – akordeon.

5. Filipiak Filip – gitara.

6. Klimasiński Adam – saksofon.

7. Kopytko Jakub – trąbka.

8. Leśniak Karolina – skrzypce.

9. Leśniak Piotr – skrzypce.

10. Lipiński Ernest – perkusja.

11. Maślak Magdalena – klarnet.

12. Matejczyk Jan – fortepian.

13. Matoga Julia – flet.

14. Nowak Aurelia – trąbka.

15. Otwinowski Antoni – perkusja.

16. Przęczek Maciej – fortepian.

17. Pyć Zofia – fortepian.

18. Siatka Julian – puzon.

19. Skoczylas Hanna – gitara.

20. Sołtys Natalia – wiolonczela.

21. Sowa Franciszek – waltornia.

22. Staniek Julia – organy.

23. Strużyński Piotr – skrzypce.

24. Suliński Ignacy – trąbka.

25. Zajdel Hanna – fortepian.


Klasa III/6c


1. Bała Natan – fortepian.

2. Bartosik Michał - saksofon.

3. Borys Lena - fortepian.

4. Chahidi Rima - gitara.

5. Dudek Antonina - wiolonczela.

6. Gołąb Łukasz – organy.

7. Gwóźdź Helena - flet.

8. Janka Daniel - saksofon.

9. Jaśkowiec Jan - perkusja.

10. Kofin Maciej - perkusja.

11. Konieczny Adam – perkusja.

12. Korcz Gustaw - trąbka.

13. Kościuszko Rozalia - skrzypce.

14. Kowalczyk Gabriela - organy.

15. Matoga Karol – trąbka.

16. Michałek Wojciech – trąbka.

17. Molus Kinga – skrzypce.

18. Nowak Aniela – skrzypce.

19. Odoj Łucja – fortepian.

20. Pijanka Julia – fortepian.

21. Rodziewicz Alicja – fortepian.

22. Salawa Agnieszka – gitara.

23. Szczepanek Wiktoria – perkusja.

24. Szełęga Antoni – gitara.

25. Śmieszkiewicz Daria – skrzypce.

26. Świerczyńska Teresa – fortepian.




Średnia klasy I/6c – 4,99

Średnia klasy I/4c – 4,73

Średnia klasy II/6c – 4,89

Średnia klasy II/4c – 4,49

Średnia klasy III/6c – 4,92

Średnia klasy III/4c – 4,69

Średnia klasy IV/6c – 4,62

Średnia klasy IV/4c – 4,50

Średnia klasy V/6c – 4,51

Średnia klasy VI/6c – 4,68


UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM SKŁADAMY

GRATULACJE!!!!

Rada Pedagogiczna wyraża szczególne uznanie dla wszystkich rodziców zaangażowanych w proces edukacyjny swoich dzieci.


Chór 16 czerwca 2021

Chór 16 czerwca 2021, sala 28

17.00-18.10
Bartosik Ewa, Borys Lena, Chahidi Rima, Dudek Antonina, Janka Alicja, Kaczmarczyk Patrycja, Klimasińska Kamila, Komorowska Emilia, Korcz Gustaw, Leśniak Gabriela, Molus Katarzyna, Molus Kinga, Nowak Aniela, Pijanka Julia, Śmieszkiewicz Daria,

Klimasińska Renata, Kofin Maciej, Kowalczyk Gabriela, Konieczny Adam, Odoj Łucja, Piwowarczyk Danuta, Teresa Świerczyńska , Michałek Wojciech, Orzechowska Anna, Kłyś Maksymilian, Glombik Milena, Oliwier Sólnica, Maria Korta, Groński Antonii, Groński Bartłomiej, Matoga Oliwier.

18.10-19.15
Wilkosz Martyna, Halik Rafał, Hryszko Karolina, Konieczna Milena, Berowski Wiktor, Weeks Joanna, Stachańczyk Borys, Kornecki Jan, Żak Oliwia, Dobosz Dominika, Drabant Izabela, Gądek Oskar, Sroka Magdalena, Milena Kuźma, Oliwia Knet, Lena Bochenek,

Kiebuła Julia, Stefanik Andrzej, Susuł Jan, Szczurek Maja, Butanowicz Lena, Kotapka Urszula, Luzar Matylda, Siepetowska Anna, Siepetowska Rozalia, Gądek Paweł, Baczyński Piotr, Bała Natan, Cygan Alan, Gołąb Łukasz, Wybraniec Rafał, Michał Wybraniec.

Powrót do nauczania stacjonarnego

Szanowni Państwo,

w związku z informacją podaną przez Centrum Edukacji Artystycznej z dnia 27 maja informujemy, że z dniem 31 maja wszystkie zajęcia odbywać się będą w trybie stacjonarnym, bez możliwości przeprowadzenia ich online. W przestrzeni wspólnej obowiązują wszystkich uczniów maseczki oraz dezynfekcja dłoni.

Szanowni Państwo

jeżeli pomimo trudnej sytuacji pandemicznej, możecie wesprzeć naszą świnkę skarbonkę Rady Rodziców, to bardzo prosimy o uzupełnienie wpłat na konto lub w sekretariacie.

Zebrane środki przeznaczymy na udział uczniów w konkursach i nagrody dla wyróżnionych.

przeźroczysta świnka skarbonka

Kącik Kubusia Puchatka

Poniedziałek 15.30-19.30

Wtorek 14.30-18.30

Środa 15.30-19.30

Czwartek 14.30-18.30

Piątek - dzień biurowy

Zajęcia umuzykalniające wznowione

Zajęcia umuzykalniające od 26 kwietnia 2021 zostają wznowione. Szczegóły zostały wysłane mailowo.

Zajęcia umuzykalniające - podział dzieci z grupy II (wtorkowej)

W związku z zachowaniem bezpieczeństwa podczas zajęć umuzykalniających, dzieci z grupy II (wtorkowej) zostaną podzielone i będą uczestniczyć w zajęciach co dwa tygodnie według poniższego harmonogramu. W przypadku zmian i całkowitego powrotu uczniów do nauki stacjonarnej, informacje w tym ogłoszeniu zostaną zaktualizowane.

Lena Baran, Maksymilian Iwanów, Oliwia Kasoń, Natalia Młynarczyk, Nel Pietrzak, Franciszek Pilch, Maria Pilch mają zajęcia: 16.03.2021, 30.03.2021, 20.04.2021, 04.05.2021, 18.05.2021, 15.06.2021.

Robert Wróbel, Wiktoria Najder, Olgierd Lipiński, Tytus Grzybek, Victoria Kucharczyk, Zofia Renowicz, Julia Bylica mają zajęcia: 09.03.2021, 23.03.2021, 13.04.2021, 27.04.2021, 11.05.2021, 01.06.2021, 22.06.2021.

Treść baneru: Przekaż 1% dla szkoły muzycznej. www.spsm.edu.pl KRS 0000052078 z dopiskiem cel szczegółowy: "Szkoła Muzyczna w Świątnikach Górnych"
Logo fundacji Orlen.

Projekt "Zachowanie dla przyszłych pokoleń świątnickich pieśni i melodii poprzez zakup nowych instrumentów
dla Szkoły Muzycznej I st. w Świątnikach Górnych"

sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN.