Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych
Gdzie słyszysz śpiew – tam wchodź, tam dobre serca mają. Źli ludzie – wierzaj mi – Ci nigdy nie śpiewają.AKTUALNOŚCI
Nauczyciele nieobecni
Szczęśliwy numerek
LISTA WIADOMOŚCI
Sekretariat w lipcu
Przyjmowanie stron w okresie wakacji:
24 - 28.06 w godzinach 9-14
1-12. 07 nieczynne
15-31.07 w godzinach 9-14
LISTA UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
LISTA UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
Warunki wyróżnienia:
1. Średnia ocen co najmniej 4,75.
2. Co najmniej bardzo dobry z instrumentu głównego
Klasa I/4c
1. Alicki Igor – wiolonczela.
2. Kaim Szymon – klarnet.
3. Kondracka Emilia – gitara.
4. Kozioł Gabriela – saksofon.
5. Kraus Antonina – wiolonczela.
6. Marszałek Alicja – flet.
7. Piasecka Julia – tuba.
8. Poznański Franciszek – organy.
9. Sala Antoni – saksofon.
10. Zając Antonina – gitara.
Klasa II/4c
1. Bajor Milena – gitara.
2. Chlebda Patryk - perkusja.
3. Górnicka Maria – skrzypce.
4. Jerzemska Marlena – organy.
5. Kisielak Amelia – wiolonczela.
6. Kimszal Kalina – saksofon.
7. Kucińska Dorota – flet.
8. Pitala Bartosz – puzon.
9. Romańska Weronika – flet.
10. Uczkiewicz Zofia – perkusja.
Klasa III/4c
1. Norek Hanna – organy.
Klasa IV/4c
1. Gucwa Paulina – gitara.
2. Sala Aleksander – klarnet.
Klasa IV/6c
1. Dąbroś Wiktoria – skrzypce.
2. Filipiak Marta – skrzypce.
3. Jaskólska Estera – skrzypce.
4. Jaskólska Weronika – flet.
5. Jaśkowiec Julia – flet.
6. Kopta-Gonzalez Maya – fortepian.
7. Kurowska Kornelia – skrzypce.
8. Nowak Zuzanna – flet.
9. Ochman Magdalena – organy.
10. Uczkiewicz Olena – fortepian.
11. Wiklik Mikołaj – skrzypce.
12. Wrona Miłosz – flet.
Klasa V/6c
1. Filipiak Filip - gitara.
2. Kłyś Maria – skrzypce.
3. Leśniak Karolina – skrzypce.
4. Lipiński Ernest – perkusja.
5. Lubecka Monika – fortepian.
6. Matoga Julia – flet.
Klasa VI/6c
1. Gwóźdź Helena - flet.
2. Jaśkowiec Jan - perkusja.
3. Kofin Maciej – perkusja.
4. Kościuszko Rozalia - skrzypce.
5. Odoj Łucja – fortepian.
6. Rodziewicz Alicja – fortepian.
7. Szczepanek Wiktoria - perkusja.
8. Śmieszkiewicz Daria – skrzypce.
9. Świerczyńska Teresa – fortepian.
Średnia klasy I/4c – 4,7
Średnia klasy II/4c – 4,74
Średnia klasy III/4c – 4,5
Średnia klasy IV/4c – 4,46
Średnia klasy IV/6c – 4,52
Średnia klasy V/6c – 4,52
Średnia klasy VI/6c – 4,44
UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM SKŁADAMY
GRATULACJE!!!!
Rada Pedagogiczna wyraża szczególne uznanie dla wszystkich rodziców zaangażowanych w proces edukacyjny swoich dzieci.