Logo Szkoły muzycznej w Świątnikach Górnych. Czarna nuta na białym tle z literkami s oraz m.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych

Gdzie sły­szysz śpiew – tam wchodź, tam do­bre ser­ca mają. Źli lu­dzie – wie­rzaj mi – Ci ni­g­dy nie śpie­wa­ją.

AKTUALNOŚCI

Godło Polski

Nauczyciele nieobecni

A. Baran - zajęcia z 7.06 przeniesione na 1.06

A. Baran - zajęcia z 27.05 przeniesione na 26.05

Szczęśliwy numerek



Harmonogram egzaminów z kształcenia słuchu i audycji muzycznych dla uczniów kl. IV cyklu czteroletniego oraz kl. VI cyklu sześcioletniego


30 maja (poniedziałek)


16.00 - 17.20 Egzaminy ustne z KS (10 min. na jedną osobę) - sala nr 28

Kolejność (8 osób):

16.00 - 16.10 Piotr Iwanów

16.10 - 16.20 Wiktoria Bruzda

16.20 - 16.30 Alan Cygan

16.30 - 16.40 Oliwier Matoga

16.40 - 16.50 Izabela Drabant

16.50 - 17.00 Julia Szlachta

17.00 - 17.10 Natalia Filipowska

17.10 - 17.20 Julia Skrzeczyńska

17.20 - 17.30 przerwa

17.30 – 18:45 Egzamin pisemny z audycji muzycznych dla wszystkich uczniów (75 min.) sala nr 28

18.45 – 19.00 przerwa

19:00 - 19:30 - wykonywanie pamiątkowych zdjęć przez p. Szymona Kamykowskiego sala nr 17

19.00 – 20.00 Egzaminy ustne z KS - sala nr 28

Kolejność (6 osób):

19.00 - 19.10 Maria Korta

19.10 - 19.20 Bernadeta Kościuszko

19.20 - 19.30 Jagoda Serafin

19.30 - 19.40 Maja Serafin

19.40 - 19.50 Borys Stachańczyk

19:50 - 20:00 Sonia Żurek


31 maja (wtorek)


15.50 - 16.50 Egzaminy ustne z KS - sala nr 28

Kolejność (6 osób):

15.50 - 16.00 Rafał Wybraniec

16.00 - 16.10 Katarzyna Sołtys

16.10 - 16.20 Marcelina Iwaszko

16.20 - 16.30 Kalina Kimszal

16.30 - 16.40 Adam Kołaczek

16.40 - 16.50 Magdalena Radwańska

16.50 - 17.00 przerwa

17.00 - 18.20 Egzamin pisemny z kształcenia słuchu dla wszystkich uczniów (80 min.) sala nr 28

18.20 – 18.30 przerwa

18.30 – 19.50 Egzaminy ustne z KS - sala nr 28

Kolejność (8 osób):

18.30 - 18.40 Natalia Radłowska

18.40 - 18.50 Michalina Tonia

18.50 - 19.00 Wiktor Ząber

19.00 - 19.10 Justyna Desoń

19.10 - 19.20 Karolina Drewienkiewicz

19:20 - 19:30 Krzysztof Mroskowiak

19:30 - 19:40 Andrzej Stefanik

19:40 - 19:50 Krzysztof Najder


Na egzaminy pisemne należy zabrać przybory: długopis, ołówek i gumkę.

Podczas egzaminu pisemnego i ustnego można korzystać z klawiatur.

Po egzaminie pisemnym z audycji muzycznych będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia.

Obowiązuje strój elegancki. Prosimy o przyjście z instrumentami.



Zapraszamy na spektakl muzyczny "Ptaki" uświetniający 25-lecie nadania praw miejskich Świątnikom Górnym oraz 10-lecie powstania Szkoły Muzycznej I stopnia w Świątnikach Górnych.

Szkolny "Little Big Band"

  • PN 23 maja tylko próba całości 18:30-20:10

  • PT 27 maja KONCERT ODWOŁANY

  • PN 30 maja tylko próba całości 18:30-20:10

  • PN 6 czerwca próba odwołana

  • SB 11 czerwca około 16:00 próba

  • SB 11 czerwca 18:00 KONCERT na DNI MIASTA

  • PN 13 czerwca próba odwołana

Przesłuchania promocyjne z fortepianu dnia 1 czerwca 2022 r. w auli szkoły.

Klasa I

  • 10:00 Fajfer Filip

  • 10:10 Jajkiewicz Zuzanna

  • 10:20 Lusina Maja

  • 10:30 Norek Hanna

  • 10:40 Raczek Laura

  • 10:50 Renowicz Zofia

  • 11:00 Skóra Karina

  • 11:10 Świdecka Marianna

  • 11:20 Uberman Antoni

  • 11:30 Wolski Jakub

  • 11:40 Borowiec Julia

Klasa II

  • 11:50 Chahidi Ilyes

  • 12:02 Cieśla Hubert

  • 12:14 Drożyńska Anna

  • 12:26 Kopta-Gonzalez Maya

  • 12:38 Michałowska Zuzanna

  • 12:50 Ochman Magdalena

  • 13:02 Radłowski Piotr

  • 13:14 Stalinger Oliwia

  • 13:26 Świerczyńska Klara

  • 13:38 Uczkiewicz Olena

  • 13:50 Sala Franciszek

  • 14:02 Gromek Marianna

Klasa lII

  • 14:14 Gąsior Gaja

  • 14:26 Matoga Franciszek

  • 14:38 Pyć Zofia

  • 14:50 Przęczek Maciej

  • 15:02 Staniek Julia

  • 15:14 Zakrzewska Kornelia

  • 15:26 Zajdel Hanna


Klasa IV

  • 15:38 Baczyński Piotr

  • 15:50 Bała Natan

  • 16:02 Borys Lena

  • 16:14 Odoj Łucja

  • 16:26 Pijanka Julia

  • 16:38 Rodziewicz Alicja

  • 16:50 Świerczyńska Teresa

Klasa V

  • 17:02 Butanowicz Lena

  • 17:14 Kiebuła Julia

  • 17:26 Kłyś Maksymilian

  • 17:38 Susuł Jan

  • 17:50 Sólnica Oliwier

  • 18:02 Weeks Joanna

  • 18:14 Żak Oliwia


Klasa VI

  • 18:26 Korta Maria

  • 18:38 Stachańczyk Borys

  • 18:50 Żurek Sonia


PROTOKÓŁ Z VI ŚWIĄTNICKICH KONFRONTACJI GITAROWYCH "GITAFRONTACJE"

Świątniki Górne, dn. 13 maja 2022 r.

PROTOKÓŁ

VI ŚWIĄTNICKICH KONFRONTACJI GITAROWYCH

Jury powołane przez Organizatora: Szkołę Muzyczną I stopnia w Świątnikach Górnych w składzie:

1) Justyna Dawidowicz – przewodnicząca

2) Agnieszka Ochniowska – sekretarz

3) Członkowie:

a) Andrzej Modrzejewski

b) Lucyna Chwistek – Cisło

c) Stanisław Lubowicz

d) Krzysztof Kołodziej

e) Grzegorz Mazanek

f) Katarzyna Słowiak

g) Michał Powązka

h) Maciej Krupski

i) Grzegorz Wziątka

j) Marek Brynkus

k) Przemysław Religa

l) Artur Motyka

m) Jolanta Sojka

biorąc pod uwagę: poziom wykonania technicznego, intonację i estetykę brzmienia oraz stylowość interpretacji i walory artystyczne wykonania, po wysłuchaniu w dniu 13 maja 2022r. 44 solistów i 7 zespołów gitarowych przyznało następujące nagrody:

1. Grupa I SOLISTA MŁODSZY:

a) Nagroda główna:

· Izabela Kurzeja

b) Nagroda I stopnia:

· Jan Knapczyk

· Alicja Chorąży

· Milena Wania

· Dawid Chmiel

· Damian Jakub Wróbel

c) Nagroda II stopnia:

· Magdalena Kozdra

· Aleksandra Fiołek

· Oskar Orujov

· Zuzanna Chowaniec

d) Nagroda III stopnia:

· Magdalena Łypik

· Martyna Porębska

· Dawid Witek

· Franciszek Gajda

· Maja Charnas

· Sandra Podsiadło

· Lilianna Stój

· Maciej Chrzęszczyk

· Filip Majka

· Nadia Stojek

2. Grupa II SOLISTA STARSZY:

a) Nagroda główna ex aequo:

· Barbara Kocot

· Szymon Jagustyn

b) Nagroda I stopnia:

· Jagoda Kołek

· Antoni Szełęga

· Natalia Patyk

· Katarzyna Basista

· Maciej Bieszczad

· Emilia Urban

· Tymon Kycia

c) Nagroda II stopnia:

· Agnieszka Salawa

· Wiktor Moskwa

· Elżbieta Skorusa

· Franciszek Kulpa

· Magdalena Drzygiel

· Anna Krystyna Kulińska

· Aleksandra Guzdek

d) Nagroda III stopnia:

· Sebastian Żmuda

· Franciszek Daczyński

· Jan Szczepanik

· Martyna Puszyńska

· Magdalena Typrowicz

· Martyna Zwierz

· Adam Adamczyk

3. Grupa III ZESPÓŁ:

a) Nagroda główna:

· Nie przyznano

b) Nagroda I stopnia:

· Duet – Szymon Rybka, Tomasz Mazur

· Septet – Zuzanna Bąk, Emilia Drobot, Kacper Giecewicz, Zofia Osada, Robert Radecki, Tomasz Radecki, Maja Zaczkiewicz

c) Nagroda II stopnia:

· Trio gitarowe – Oskar Orujov, Dawid Witek, Jan Szczepanik

· Trio Family – Florian Mazurek, Albert Mazurek, Matylda Mazurek

· Trio – Zuzanna Dawidowicz, Antoni Szełęga, Maciej Skrzypek

· Duet – Jakub Polaczek, Aneta Klapisz

d) Nagroda III stopnia:

· Duet – Franciszek Daczyński, Sebastian Żmuda

Jury składa gratulacje uczniom, nauczycielom i rodzicom, za wkład pracy, zaangażowanie twórcze i osiągnięte wyniki.

Uczniowie nagrodzeni otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe.

Na tym protokół zakończono.


Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022

17 czerwca 2021 r. (piątek) - dzień po uroczystości Bożego Ciała