Logo Szkoły muzycznej w Świątnikach Górnych. Czarna nuta na białym tle z literkami s oraz m.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych

Gdzie sły­szysz śpiew – tam wchodź, tam do­bre ser­ca mają. Źli lu­dzie – wie­rzaj mi – Ci ni­g­dy nie śpie­wa­ją.

AKTUALNOŚCI

Godło Polski

Godziny otwarcia sekretariatu

Szanowni Państwo,

W wakacje sekretariat szkoły muzycznej czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 13

Wyniki rekrutacji

Szanowni Państwo,

wyniki rekrutacji udostępnione zostały na naszej stronie w zakładce Rekrutacja (linki poniżej)

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

https://drive.google.com/file/d/1DL5WLuJKQwo6SMW81cFrFAUNvH7G2qtx/view?usp=sharing

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

https://drive.google.com/file/d/1m9TsHKjKAdreB_pCV7ZVJ0NnCbd3F-Cu/view?usp=sharing

Osoby przyjęte zobowiązane są potwierdzić telefonicznie swoje przystąpienie do nauki w szkole muzycznej do 25 czerwca 2021



Uczniowie wyróżnieni


Warunki wyróżnienia:

1. Średnia ocen co najmniej 4,75.

2. Co najmniej bardzo dobry z instrumentu głównego.

3. Co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.


Klasa I/4c


1. Borkowska Julia – wiolonczela.

2. Borkowska Olga - klarnet.

3. Dziechciowska Victoria – saksofon.

4. Gucwa Paulina – gitara.

5. Mączeńska Maja – puzon.

6. Sala Aleksander – klarnet.

7. Sala Franciszek – organy.

8. Sikora Maja – gitara.

9. Wolny Magdalena – flet.


Klasa II/4c


1. Iwanów Adrianna – klarnet.

2. Kliś Michał – perkusja.

3. Knapczyk Antonina – wiolonczela.

4. Komorowska Emilia – flet.

5. Rajca Kinga – saksofon.

6. Tomana Tomasz – sakshorn.

7. Wąż Wojciech – saksofon.


Klasa III/4c


1. Desoń Justyna – tuba.

2. Drewienkiewicz Karolina – flet.

3. Filipowski Sebastian – flet.

4. Iwanów Piotr – waltornia.


Klasa IV/4c


1. Bielańska Zofia – trąbka.

2. Dobosz Julia – flet.

3. Halik Rafał - trąbka.

4. Sobula Kacper – saksofon.

5. Sobula Konstanty - klarnet.


Klasa IV/6c


1. Berowski Wiktor – perkusja.

2. Butanowicz Lena – fortepian.

3. Dobosz Dominika – skrzypce.

4. Knet Oliwia – skrzypce.

5. Konieczna Milena – skrzypce.

6. Kuźma Milena – gitara.

7. Luzar Matylda – skrzypce.

8. Motyka Paweł – perkusja.

9. Siepetowska Marianna – flet.

10. Skrzypek Maciej – gitara.

11. Szczurek Maja – skrzypce.

12. Świerczyński Stanisław – trąbka.

13. Żak Oliwia – fortepian.


Klasa V/6c


1. Filipowska Natalia – skrzypce.

2. Kimszal Kalina – skrzypce.

3. Kościuszko Bernadeta – wiolonczela.

4. Radwańska Magdalena – skrzypce.

5. Serafin Jagoda – klarnet.

6. Sołtys Katarzyna – skrzypce.


Klasa VI/6c


1. Baran Nikodem – perkusja.

2. Kotapka Urszula – fortepian.

3. Leśniak Gabriela – fortepian.

4. Marczyk Maksymilian – trąbka.

5. Mika Anita – flet.

6. Pilch Mikołaj – trąbka.

7. Sibila Zofia – skrzypce.

8. Siepetowska Rozalia – fortepian.

9. Szewczyk Antoni – skrzypce.

10. Żurek Borys – wiolonczela.


UCZNIOWIE KLAS I-III/6c

Z BARDZO DOBRYMI WYNIKAMI W NAUCE


Klasa I/6c


1. Burda Wiktoria – skrzypce.

2. Butanowicz Leon – saksofon.

3. Chahidi Ilyes – fortepian.

4. Cieśla Hubert – fortepian.

5. Cieśla Wiktor – akordeon.

6. Dawidowicz Zuzanna – perkusja.

7. Dąbroś Wiktoria – skrzypce.

8. Drożyńska Anna – fortepian.

9. Filipiak Marta – skrzypce.

10. Gałuszka-Castro Alexander – gitara.

11. Gromek Marianna – fortepian.

12. Jaskólska Estera – skrzypce.

13. Jaskólska Weronika – flet.

14. Jaśkowiec Julia – flet.

15. Kimszal Ignacy – perkusja.

16. Kloc Martyna – skrzypce.

17. Kopta-Gonzalez Maya – fortepian.

18. Korcz Albert – klarnet.

19. Kulczycki Franciszek – flet.

20. Kurowska Kornelia – skrzypce.

21. Michałowska Zuzanna – fortepian.

22. Molus Stanisław – tuba.

23. Molus Zofia – waltornia.

24. Nesterowicz Maja – trąbka.

25. Nowak Zuzanna – flet.

26. Ochman Magdalena – organy.

27. Puch Franciszek – sakshorn.

28. Radłowski Piotr – fortepian.

29. Suder Emilia – akordeon.

30. Szewczyk Jan – akordeon.

31. Świerczyńska Klara – fortepian.

32. Uczkiewicz Olena – fortepian.

33. Weeks Maja – skrzypce.

34. Wiklik Mikołaj – skrzypce.

35. Wrona Miłosz – flet.

36. Zagórski Sebastian – skrzypce.


Klasa II/6c


1. Budek Milena – skrzypce.

2. Buraczek Filip – sakshorn.

3. Dolaś Aleksandra – flet.

4. Duda Jakub – akordeon.

5. Filipiak Filip – gitara.

6. Klimasiński Adam – saksofon.

7. Kopytko Jakub – trąbka.

8. Leśniak Karolina – skrzypce.

9. Leśniak Piotr – skrzypce.

10. Lipiński Ernest – perkusja.

11. Maślak Magdalena – klarnet.

12. Matejczyk Jan – fortepian.

13. Matoga Julia – flet.

14. Nowak Aurelia – trąbka.

15. Otwinowski Antoni – perkusja.

16. Przęczek Maciej – fortepian.

17. Pyć Zofia – fortepian.

18. Siatka Julian – puzon.

19. Skoczylas Hanna – gitara.

20. Sołtys Natalia – wiolonczela.

21. Sowa Franciszek – waltornia.

22. Staniek Julia – organy.

23. Strużyński Piotr – skrzypce.

24. Suliński Ignacy – trąbka.

25. Zajdel Hanna – fortepian.


Klasa III/6c


1. Bała Natan – fortepian.

2. Bartosik Michał - saksofon.

3. Borys Lena - fortepian.

4. Chahidi Rima - gitara.

5. Dudek Antonina - wiolonczela.

6. Gołąb Łukasz – organy.

7. Gwóźdź Helena - flet.

8. Janka Daniel - saksofon.

9. Jaśkowiec Jan - perkusja.

10. Kofin Maciej - perkusja.

11. Konieczny Adam – perkusja.

12. Korcz Gustaw - trąbka.

13. Kościuszko Rozalia - skrzypce.

14. Kowalczyk Gabriela - organy.

15. Matoga Karol – trąbka.

16. Michałek Wojciech – trąbka.

17. Molus Kinga – skrzypce.

18. Nowak Aniela – skrzypce.

19. Odoj Łucja – fortepian.

20. Pijanka Julia – fortepian.

21. Rodziewicz Alicja – fortepian.

22. Salawa Agnieszka – gitara.

23. Szczepanek Wiktoria – perkusja.

24. Szełęga Antoni – gitara.

25. Śmieszkiewicz Daria – skrzypce.

26. Świerczyńska Teresa – fortepian.




Średnia klasy I/6c – 4,99

Średnia klasy I/4c – 4,73

Średnia klasy II/6c – 4,89

Średnia klasy II/4c – 4,49

Średnia klasy III/6c – 4,92

Średnia klasy III/4c – 4,69

Średnia klasy IV/6c – 4,62

Średnia klasy IV/4c – 4,50

Średnia klasy V/6c – 4,51

Średnia klasy VI/6c – 4,68


UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM SKŁADAMY

GRATULACJE!!!!

Rada Pedagogiczna wyraża szczególne uznanie dla wszystkich rodziców zaangażowanych w proces edukacyjny swoich dzieci.


Treść baneru: Przekaż 1% dla szkoły muzycznej. www.spsm.edu.pl KRS 0000052078 z dopiskiem cel szczegółowy: "Szkoła Muzyczna w Świątnikach Górnych"
Logo fundacji Orlen.

Projekt "Zachowanie dla przyszłych pokoleń świątnickich pieśni i melodii poprzez zakup nowych instrumentów
dla Szkoły Muzycznej I st. w Świątnikach Górnych"

sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN.